Upis u školu

5.2.2024.

Poštovani roditelji/skrbnici.

u sljedećim dokumentima možete pronaći sve važne informacije o upisu djece u osnovnu školu za školsku godinu 2024./2025.

Upisi u I. r OŠ u šk. g. 24-25 - dopis Gradskog ureda

Obavijest za roditelje o upisu u školu za 2024 2025.

Raspored pregleda djece za upis u I.r OŠ u šk. g. 24-25 - upisna područja po školama i pripadajući liječnici

Obavijest roditeljima za odgodu upisa i raniji upis u školu za 2024 2025

Poštovani roditelji,

ukoliko želite raniji upis Vašeg djeteta u školu ili odgodu upisa djeteta u školu, molimo Vas da ispunite Zahjev koji se nalazi ispod teksta. Ispunjeni zahtjev pošaljite na mail psihologinji i/ili logopedu, a procjenu i mišljenje stručnog tima dobit ćete u najkraćem mogućem roku.

Zahtjev za procjenu stručnog tima

Poštovani roditelji,

u dokumentu ispod teksta možete pronaći Powerpoint prezentaciju koju su za Vas pripremili stručni suradnici DV Prečko. U prezentaciji su opisana sva znanja i vještine koje dijete treba usvojiti prije polaska u školu, a ponuđeni su i neki savjeti za njihovo poticanje.

Spremnost za školu

Poštovani roditelji,

za sve nove informacije i detalje o upisima školskih obveznika u školu pratite web stranice Grada Zagreba (čiji je link priložen) kao i web stranice Osnovne škole u koju se Vaše dijete upisuje.