Program predškole

Poštovani roditelji,

ovim putem Vas pozivamo na roditeljski sastanak povodom početka programa predškole za pedagošku godinu 2020./2021.

Roditeljski sastanak za prvu skupinu će se održati u ponedjeljak 5.10.2020. u 16 sati u dvorani centralnog objekta (Marijane Radev 1), a za drugu skupinu 6.10.2020. u isto vrijeme i na istom mjestu. Na Vaše mailove ste dobili obavijest u koju skupinu Vi pripadate. Molimo Vas da na sastanak dođete s maskom za lice i vlastitom kemijskom za potpisivanje, a prilikom ulaska u vrtić evidentirate svoj ulazak u za to predviđenu bilježnicu i dezinficirate ruke i obuću.

Na sastanku ćete dobiti sve potrebne informacije o ovogodišnjem održavanju programa predškole i upoznati odgojiteljicu koja će voditi program.

Veselimo se vašem dolasku.

S poštovanjem.

Dječji vrtić Prečko